Konkurs dla gromad zuchowych! Bezpieczny przejazd (28.03.2009)

Zespół Zuchowy Chorągwi Opolskiej ZHP ( w budowie) ogłasza

Zuchowy Konkurs – „Bezpieczny Przejazd”.

zuchu !!! przygarnij nas !!!

Mamy zaszczyt ogłosić to przedsięwzięcie na skalę województwa opolskiego.

Zespół Zuchowy Chorągwi Opolskiej jako organizator tego kulturalnego wydarzenia zaprasza wszystkie zuchy do uczestnictwa, wierząc że przesłanie jakie za sobą niesie wpłynie na pogłębienie świadomości najmłodszych członków Związku Harcerstwa Polskiego odnośnie panujących zasad bezpieczeństwa na drodze.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zasadami tegorocznego konkursu.

Termin nadsyłania prac do dnia 28.03.2009

Zasady konkursu
1. W konkursie mogą wziąć udział zuchy w wieku od 6 do 10 lat, należące do gromad zuchowych Opolskiej Chorągwi Związku Harcerstwa Polskiego im. Powstańców Śląskich.
2. Temat pracy – „Bezpieczny Przejazd”.
3. Do wykonania pracy dozwolone są wszelkie środki / techniki artystyczne oraz dowolne formy, może to być np. makieta, obraz, przedstawienie teatralne – nagrane na płycie CD/DVD, itd.
4. Jury w konkursie oceniać będzie prace wykonane indywidualnie oraz zespołowo (np. szóstki zuchowe, gromady).
5. Każdy uczestnik / zespół konkursu może oddać tylko jedną pracę.
6. Nadesłane prace stanowić będą własność Zuchowego Zespołu Chorągwi Opolskiej i nie zostaną zwrócone.
7. Wypełniony formularz (znajduje się na stronie) należy przykleić w dolnym, prawym rogu na odwrocie pracy.
8. Prace nie posiadające naklejonego formularza nie będą brały udziału w konkursie.
9. Prace powinny zostać zebrane i nadesłane przez drużynowego gromady zuchowej.
10. Wszystkie prace pochodzące z jednej gromady powinny być zapakowane w jedną paczkę.
Termin nadsyłania prac
Wszystkie gotowe prace z naklejonym na odwrocie formularzem prosimy bezpiecznie zapakować i dostarczyć najpóźniej do dnia 28.03.2009 roku na adres:
Chorągiew Opolska ZHP
ul. Plebiscytowa 18
z dopiskiem „Zuchowy Konkurs Plastyczny – Bezpieczny przejazd”

lub przesłać na adres e-mail:
zuchy@opolska.zhp.pl
Ewentualne pytania prosimy kierować do (kontakt z osobą nadzorująca konkurs).

W załączniku – tutaj do pobrania !!! – pełny regulamin oraz wzór kart zgłoszenia.

Czuj !

w imieniu zespołu