Życzenia świąteczne

W Tobie jest światło Każdy mrok rozjaśni W Tobie jest życie Ono … zwyciężaZ okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam:Światła, które rozjaśnia każdą
Read More
Życzenia świąteczne

Po 40. Zjeździe ZHP

W dniach 8-10.12.2017 w Warszawie obradował 40. Zjazd ZHP.W międzyczasie dokonano wyboru nowych władz centralnych na czteroletnią kadencję:Nowym Naczelnikiem
Read More
Po 40. Zjeździe ZHP

Konkurs na funkcję Pełnomocnika Komendanta Chorągwi ds. BŚP

Komenda Chorągwi Opolskiej ZHP ogłasza konkurs na Pełnomocnika Komendanta Chorągwi ds. Betlejemskiego Światła Pokoju.Jeśli chcesz:sprawdzić się w organizacji wydarzenia
Read More
Konkurs na funkcję Pełnomocnika Komendanta Chorągwi ds. BŚP

Harcmistrzyni Maria Magdalena Pobóg – Lenartowicz nową Komendantką Chorągwi!

Wczoraj w Sali Orła Białego Urzędu Marszałkowskiego w Opolu obradował V Nadzwyczajny Zjazd Chorągwi Opolskiej. Został on zwołany w celu wyboru
Read More
Harcmistrzyni Maria Magdalena Pobóg – Lenartowicz nową Komendantką Chorągwi!

Zostań panelistą badań ZHP!

Zostań panelistą badań ZHP!

grafika-panelbadawczy-02Związek Harcerstwa Polskiego jest organizacją zrzeszającą ponad 100 tysięcy osób. Każdego dnia harcerstwo rozwija się i zmienia.

 

Chcesz mieć wpływ na zmiany zachodzące w organizacji? Zostań respondentem panelu badawczego ZHP!

 

Projekt „Panel badawczy ZHP” jest internetową platformą do przeprowadzania badań i analiz w ZHP. Naszym celem jest to, aby każdy członek ZHP mógł wypowiedzieć się w ważnych kwestiach. Jesteśmy dużą organizacją, ale na co dzień każdy z nas działa w swoim unikalnym środowisku. Mamy często rożne doświadczenia, choć oczywiście wiele nas także łączy.

Dzięki panelowi chcemy poznać opinie harcerek i harcerzy z różnych stron, bo Twoja opinia jest ważna dla całego związku. Dzięki już przeprowadzonym badaniom dowiedzieliśmy się jakie są najpopularniejsze formy pracy , czy pracujemy systemem małych grup oraz czy drużynowi czują wsparcie każdego szczebla organizacji jak zakładała to nowa Strategia Rozwoju ZHP na lata 2012-2017, która w centrum uwagi postawiła właśnie drużynowego. Wiedzę zdobytą w ten sposób można będzie wykorzystywać zarówno w bieżącym zarządzaniu organizacją, jak i w planowaniu kierunków jej dalszego rozwoju.

Panel badawczy ZHP pozwala na systematyczne badanie opinii harcerzy i harcerek Związku na ważne, z punktu widzenia organizacji, tematy. Warto zwrócić uwagę, że serwis dostarczy wiedzy z zakresu funkcjonowania różnych elementów metody harcerskiej, jak i całej organizacji.

Zostań respondentem panelu badawczego i wspomóż rozwój ZHP swoim głosem! Do zarejestrowanych członków naszego panelu będziemy cyklicznie wysyłać linki do sondaży z prośbą o wzięcie w nich udziału.

 

Więcej informacji na stronie projektu.

 

 

Create AccountLog In Your Account