Życzenia świąteczne

W Tobie jest światło Każdy mrok rozjaśni W Tobie jest życie Ono … zwyciężaZ okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam:Światła, które rozjaśnia każdą
Read More
Życzenia świąteczne

Po 40. Zjeździe ZHP

W dniach 8-10.12.2017 w Warszawie obradował 40. Zjazd ZHP.W międzyczasie dokonano wyboru nowych władz centralnych na czteroletnią kadencję:Nowym Naczelnikiem
Read More
Po 40. Zjeździe ZHP

Konkurs na funkcję Pełnomocnika Komendanta Chorągwi ds. BŚP

Komenda Chorągwi Opolskiej ZHP ogłasza konkurs na Pełnomocnika Komendanta Chorągwi ds. Betlejemskiego Światła Pokoju.Jeśli chcesz:sprawdzić się w organizacji wydarzenia
Read More
Konkurs na funkcję Pełnomocnika Komendanta Chorągwi ds. BŚP

Harcmistrzyni Maria Magdalena Pobóg – Lenartowicz nową Komendantką Chorągwi!

Wczoraj w Sali Orła Białego Urzędu Marszałkowskiego w Opolu obradował V Nadzwyczajny Zjazd Chorągwi Opolskiej. Został on zwołany w celu wyboru
Read More
Harcmistrzyni Maria Magdalena Pobóg – Lenartowicz nową Komendantką Chorągwi!

Zmiana siedziby Chorągwi

Zmiana siedziby Chorągwi

Komenda Chorągwi po przeanalizowaniu innych rozwiązań podjęła decyzję o zmianie dotychczasowej siedziby. Planowaną nową lokalizacją jest lokal przy ul. Armii Krajowej 10 (dawna siedziba Hufca Opole-rejon).
Głównym czynnikiem, przemawiającym za zmianą siedziby, są kwestie ekonomiczne i wyraźnie niższe koszty utrzymania nowego lokalu.  Adaptacja lokalu i przeprowadzka nastąpi do końca sierpnia tego roku. Od początku roku harcerskiego 2011/2012 planowane jest przeniesienie działalności do nowej siedziby.
Komendant Hufca Opole-miasto został jako pierwszy poinformowany o działaniach Komendy Chorągwi dotyczących lokalu przy ul. Plebiscytowej 18. Decyzja co do miejsca przyszłej siedziby hufca podjęta zostanie przez władze hufca. Komenda Chorągwi zaoferowała pomoc w zakresie szukania nowego lokalu na potrzeby hufca lub wspólna przeprowadzkę do lokalu przy ul. Armii Krajowej 10.

Create AccountLog In Your Account