Zapraszamy na zlot chorągwi!!!

Chorągwiane Zloty / Złazy

logo zlotuNadchodzi coraz szybciej! Już niedługo zawoła Was do siebie, by pokazać Wam BezBrzeg możliwości!

Co? IV Zlot Chorągwi Opolskiej ZHP!

Już tylko niecałe 2 miesiące pozostały do najważniejszego chorągwianego spotkania, które tym razem odbędzie się, zgodnie z zapowiedziami, w dniach 18-20 września w Brzegu.

W załączniku znajdziecie regulamin zlotu. Uwaga, nastąpiła zmiana w stosunku do regulaminu, który został przekazany w czerwcu komendantom hufców – termin na pierwsze zgłoszenia z obniżoną wpłatą został przedłużony do 15 sierpnia!!!

Zapraszamy Was do udziału w tej najbardziej wyjątkowej chorągwianej imprezie w ramach jednego z podobozów: zuchowego, harcerskiego, starszoharcerskiego lub wędrowniczego. Przygotowaliśmy również propozycję dla tych, którzy chcieliby współtworzyć to szczególne wydarzenie od strony organizacyjnej – informacja na ten temat już niedługo!

Zbierajcie zatem Wasze drużyny, ślijcie zgłoszenia i odkryjmy razem BezBrzeg możliwości – spotkajmy się na zlocie chorągwi!