Zapraszamy na spotkanie z komendą zlotu Concordia 2010!

Zagranica

Jeśli zastanawiasz się nad udziałem w 10. Zlocie Skautów Europy Środkowej Concordia 2010 lub chcesz się podzielić wnioskami z poprzednich środkowoeuropejskich zlotów, zapraszamy Cię w najbliższą sobotę 12 września na spotkanie z członkami komendy zlotu Concordia 2010.

W programie – przedstawienie założeń zlotu przez ekipę węgierską, odpowiedzi na wszelkie pytania, dyskusja.

W spotkaniu może wziąć udział każdy harcerz, harcerka, instruktor, instruktorka w wieku do 14 lat wzwyż, który/która spełnia przynajmniej jedno z poniższych kryteriów:

– chce wziąć udział w zlocie Concordia 2010,
– rozważa udział swój lub swojego środowiska harcerskiego w zlocie Concordia 2010,
– uczestniczył/-a w jednym z ostatnich trzech zlotów środkowoeuropejskich (Tatracor 2004, Orbis 2006,

Silesia 2008) i chce się podzielić wnioskami, które mogą być przydatne z punktu widzenia organizatorów i uczestników kolejnego zlotu,
– pełni funkcję związaną ze współpracą międzynarodową i chce poszerzyć swoje doświadczenia i umiejętności.

Język spotkań – angielski z możliwością tłumaczenia trudniejszych fragmentów na polski.

Spotkania odbędą się w sobotę 12 września
– w Ośrodku Harcerskim w Chorzowie o godzinie 10.00 (szkoła instruktorska)
– w ośrodku „Jędruś” w Józefowie pod Warszawą o godzinie 17.00 (stacja PKP Michalin) opis dojazdu

Jeżeli chcesz się wybrać na któreś ze spotkań, daj nam znak – wyślij maila na adres agnieszka.pospiszyl@zhp.net.pl.

wiadomość przekazała:

hm. Ewa Lachiewicz-Walińska