XV zbiórka Rady Chorągwi za nami.

Rada Chorągwi

W dniu 11 czerwca 2013 r. odbyła się XV zbiórka Rady Chorągwi Opolskiej.

W zbiórce uczestniczyło ośmioro członków Rady /1 nieobecny uspr./ oraz komendant chorągwi hm. Artur Ośko, z-ca komendanta phm. Magdalena Lenartowicz, przewodniczący ChKR hm. Krzysztof Pędziwiatr i przedstawiciel wnioskodawców o unieważnienie zbiórki wyborczej hm. Mirosław Mandryga.

– Rada uchwałą nr 03/2013 unieważniła zbiórkę wyborczą Chorągwi Opolskiej ZHP, która odbyła się w Opolu w dniu 25 maja 2013 r. oraz na podstawie pkt. 61 uchwały nr 75/XXXVI Rady Naczelnej ZHP z dnia 3 marca 2013 r. – Ordynacja wyborcza, zwołała zbiórkę wyborczą Chorągwi Opolskiej ZHP na dzień 7 września 2013 r. o godz. 11.00 w Opolu, w celu wybrania 4 delegatów na XXXVIII Zjazd ZHP.

– Rada zapoznała się z budżetem Chorągwi na 2013 r. i zajęła w tej sprawie stanowisko nr 01/2013.

– Ze względu na niedostarczenie na czas sprawozdania finansowego za 2012 r. Rada przesunęła ten punkt programu zbiórki na następne spotkanie Rady.