Wyjazd Kadry Wędrowniczej do Gruzji

Inspektorat wędrowniczy

„Take a step, make a difference, save the world”, czyli wyjazd dla Kadry Wędrowniczej Chorągwi Opolskiej i Stołecznej do Gruzji na wymianę z gruzińskimi wędrownikami! Zapraszamy do przeżycia niesamowitej przygody w gruzińskiej Krainie Swanów – Swanetii w terminie 19-28 sierpnia 2016 r. Na miejscu czeka na Was udział w projekcie ekologicznym i wędrówki po przepięknych krajobrazach Kaukazu razem z gruzińskimi skautami. Uczestnikami projektu może być kadra wędrownicza Chorągwi Opolskiej ZHP w wieku 16-25 lat (osoby pełniące funkcje przybocznej/go, drużynowej/go lub instruktorzy wspierający kadrę wędrowniczą).

Koszt uczestnictwa w projekcie jest zależny od ceny biletu lotniczego. Z pewnością nie przekroczy 200-300 zł/os. Pozostała kwota jest dofinansowana z projektu Erasmus + co oznacza, że koszty pobytu w Gruzji będą pokryte!

Aby wziąć udział w rekrutacji (ilość miejsc jest ograniczona!) należy do 31 lipca wysłać wypełnioną, załączoną do tego posta ankietę na maila jakub.lasek@zhp.net.pl.

Nie zwlekajcie ze zgłoszeniami :) W razie pytań piszcie na tego samego maila.

Ankieta Take a step-make a difference-save the world Gruzja 2016

Ankieta_Take a step-make a difference-save the world _ Gruzja 2016 ver. DOC