Wędrownicze spotkanie

Inspektorat wędrowniczy

maxresdefaultSerdecznie zapraszamy Was na nadchodzące wydarzenia!

1. 22 czerwca w godzinach 18:00-20:00 w Opolu w Harcówce przy ul. Damrota 2A odbędzie się spotkanie kadry wędrowniczej Chorągwi Opolskiej, które będzie okazją do poznania się, wymiany doświadczeń oraz zaplanowania wspólnych działań.

2. Jednocześnie zapraszamy wszystkie Drużyny Wędrownicze Chorągwi do wspólnego wyjazdu na Zlot Chorągwi Stołecznej „Wrzawa”: www.wrzawa.stoleczna.zhp.pl, która wyraziła zgodę na udział w jej imprezie naszych drużyn.

Spotkanie kadry wędrowniczej będzie okazją do poznania się, wymiany doświadczeń oraz zaplanowania wspólnych działań. Mamy nadzieję, że nie będzie to nasze pierwsze i ostatnie spotkanie w tym roku i będzie dla nas wszystkich inspirujące i motywujące do działania. Chęć udziału w spotkaniu lub ewentualne pytania prosimy zgłaszać na maila jakub.lasek@zhp.net.pl do 20 czerwca.

Podczas zlotu na uczestników czeka warszawska przygoda pełna wyzwań, a także różnego rodzaju warsztaty do wyboru – każdy znajdzie coś dla siebie! Na zlocie będzie również okazja do wykorzystania nowo nabytych umiejętności w praktyce. Nie zabraknie także możliwości poznania innych drużyn i ich działań. Zapraszamy do zgłaszania się przez stronę internetową do udziału w zlotu, gdzie również znajdują się wszystkie szczegóły dotyczące imprezy. Uwaga: do końca czerwca obowiązuje najniższe wpisowe!