Zlot Wędrowników Chorągwi Opolskiej „WędroSpace”

Regulamin Zlotu  
Read More
Zlot Wędrowników Chorągwi Opolskiej „WędroSpace”

Wędrowniczy Kurs Pierwszej Pomocy 2018!

Inspektorat Ratowniczy Chorągwi Opolskiej zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Wędrowniczym Kursie Pierwszej Pomocy HSR! Kurs będzie prowadzony według
Read More
Wędrowniczy Kurs Pierwszej Pomocy 2018!

Życzenia świąteczne

W Tobie jest światło Każdy mrok rozjaśni W Tobie jest życie Ono … zwyciężaZ okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam:Światła, które rozjaśnia każdą
Read More
Życzenia świąteczne

Po 40. Zjeździe ZHP

W dniach 8-10.12.2017 w Warszawie obradował 40. Zjazd ZHP.W międzyczasie dokonano wyboru nowych władz centralnych na czteroletnią kadencję:Nowym Naczelnikiem
Read More
Po 40. Zjeździe ZHP

Rozkaz L.5/2016

Rozkaz L.5/2016

Opole, 13 kwietnia 2016 r.

Związek Harcerstwa Polskiego

Komendant Chorągwi Opolskiej ZHP

 

Rozkaz L.5/2016

 

3. Chorągiew

3.3. Zwolnienia

3.3.1. Na wniosek pwd. Anny Korczyńskiej, z dniem 13 kwietnia 2016 r. zwalniam Druhnę z funkcji rzecznika prasowego Chorągwi Opolskiej ZHP. Serdecznie dziękuję Druhnie za pełnioną służbę i życzę wielu sukcesów w dalszej służbie instruktorskiej.

3.4. Mianowania na funkcje

3.4.1. Mianuję hm. Danutę Sokołowską – Hufiec Opole – Pełnomocnikiem Komendanta Chorągwi Opolskiej ZHP ds. Międzynarodowego Zlotu Młodzieży w Krakowie. Życzę Druhnie satysfakcji z pełnionej funkcji.

3.4.2. Mianuję phm. Piotra Łeśko – Hufiec Kędzierzyn-Koźle – Pełnomocnikiem Komendanta Chorągwi Opolskiej ZHP ds. HAL. Życzę Druhowi satysfakcji z pełnionej funkcji.

3.4.3. Mianuję pwd. Aleksandrę Dawidowicz – Administratorem Bezpieczeństwa Informacji – Pełnomocnikiem Komendanta Chorągwi Opolskiej ZHP ds. Ewidencji. Życzę Druhnie satysfakcji z pełnionej funkcji.

4. Rozwiązania i powołania sztabów, komisji, komend kursów

4.1. Rozwiązywanie i powoływanie sztabów

4.1.1. W związku z 95 rocznicą wybuchu III Powstania Śląskiego, obchodami związanymi z uroczystością państwową oraz Złazem Chorągwi Opolskiej ZHP pn. „Śladem Bohaterów” na Górze św. Anny organizowanym w dniach 20-21 maja 2016 roku powołuję komendę Złazu w składzie: pwd. Anna Liphardt – komendant złazu phm. Angelika Zawieja – z-ca ds. organizacyjnych pwd. Monika Adamczyk – z-ca ds. programowych

4.2. Rozwiązywanie i powoływanie komisji W celu uporządkowania spraw związanych ze składem zespołów i komisji pracujących w Chorągwi Opolskiej ZHP powołuję zespoły i komisje w następujących składach. Jednocześnie informuję, że osoby będące w składach zespołów i komisji przed niniejszym powołaniem, a nie wymienione poniżej, zostają odwołane ze składów zespołów i komisji.

4.2.1. Skład Komisji Stopni Instruktorskich: hm. Joanna Brach – Hufiec Nysa – przewodnicząca hm. Helena Wąchała – Hufiec Opole – z-ca przewodniczącej hm. Iwona Kozioł – Hufiec Kędzierzyn-Koźle – z-ca przewodniczącej hm. Anna Andrzejewska – Hufiec Nysa – sekretarz hm. Agnieszka Pospiszyl – GK ZHP

4.2.2. Skład Zespołu Kardy Kształcącej: hm. Anna Andrzejewska (SOKK) – Hufiec Nysa – szefowa zespołu hm. Magdalena Lenartowicz (SOKK) – Hufiec Opole hm. Joanna Brach (BOKK) – Hufiec Nysa hm. Magdalena Marecik (BOKK) – Hufiec Nysa hm. Zbigniew Paweł Skorupiński (ZOKK) – stały współpracownik zespołu

4.2.3. Skład Zespołu Programowego: pwd. Anna Liphardt – Hufiec Głubczyce – szefowa zespołu pwd. Aneta Lepert – Hufiec Brzeg pwd. Angelika Zawieja – Hufiec Krapkowice pwd. Aleksandra Antoniewicz – Hufiec Praszka pwd. Monika Adamczyk – Hufiec Praszka pwd. Alicja Iwon – Hufiec Kędzierzyn-Koźle pwd. Nina Prach – Hufiec Nysa phm. Dariusz Kosakowski – Hufiec Kędzierzyn-Koźle – instruktor wsparcia specjalnościowego

4.2.4. Skład Zespołu Promocji i Internetu: phm. Łukasz Czarnecki – Hufiec Krapkowice – szef zespołu pwd. Adam Panczocha– Hufiec Opole phm. Dawid Garczarek – Hufiec Namysłów dh.Paweł Paściak – Hufiec Nysa – stały współpracownik zespołu w zakresie grafiki i video

4.2.5. Skład Inspektoratu Ratowniczego:

-phm. Violetta Sikora – Hufiec Nysa – szef inspektoratu

-phm. Marek Stańczak – Hufiec Opole – z-ca szefa inspektoratu

-phm. Mateusz Rak pwd. Adrian Drobek pwd. Marlena Śwital

-dh. Justyna Pustelnik

-dh. Dagmara Koziarska

-dh. Marcin Kubiak

-dh. Łukasz Szymczyszyn

-dh. Maciej Topolnicki

-dh. Wojciech Klimek

-dh. Martyna Polcyn

-dh. Oskar Wawrzkiewicz

4.3. Rozwiązywanie i powoływanie komend kursów

4.3.1. W związku z organizacją warsztatów dla Hufcowych Komisji Rewizyjnych planowanych w Opolu w dniu 23 kwietnia 2016 roku powołuję z dniem dzisiejszym komendę warsztatów w składzie:

-hm. Magdalena Lenartowicz (SOKK) – komendantka kursu

-phm. Łukasz Czarnecki (BOKK)

-phm. Wojciech Opioła

-pwd. Justyna Misiek

-pwd. Łukasz Wyrozumski

5. Mianowania instruktorów

5.1. Zamknięcie próby na stopień harcmistrzyni/harcmistrza

5.1.1. Na wniosek Chorągwianej Komisji Stopni Instruktorskich z dnia 31 marca 2016 roku zamykam próbę i przyznaję stopień harcmistrzyni druhnie phm. Joannie Czarneckiej.

5.2. Otwarcie próby na stopień harcmistrzyni/harcmistrza

5.2.1. Na wniosek Chorągwianej Komisji Stopni Instruktorskich z dnia 31 marca 2016 roku otwieram próbę na stopień harcmistrza druhowi phm. Piotrowi Łesko z Hufca Kędzierzyn-Koźle. Opiekun próby hm Leszek Sroka.

10. Przydział służbowy

10.3 Zmiana przydziału służbowego

10.3.1 Informuję o zmianie przydziału służbowego phm. Beaty Malajki z Hufca ZHP Kędzierzyn-Koźle do Hufca ZHP Opole.

14. Odznaka Kadry Kształcącej

14.2 Wygaśnięcie ważności Odznaki Kadry Kształcącej

14.2.1 Informuję o wygaśnięciu ważności Odznaki Kadry Kształcącej następującym Druhnom: hm. Iwona Kozioł – Hufiec Kędzierzyn-Koźle (data wygaśnięcia uprawnień: 09.01.2016r.) hm. Agnieszka Szczepanik – Hufiec Opole (data wygaśnięcia uprawnień: 15.01.2016r.)

 

 

Czuwaj! /-/ hm. Adam MAZGUŁA

Create AccountLog In Your Account