Quest: Democracy. Spróbujesz?

Jeśli chcecie przeżyć międzynarodową przygodę,

Zdobyć nowe umiejętności i narzędzia przydatne w pracy z drużyną,

Nawiązać nowe skautowe (i nie tylko) kontakty i przyjaźnie,

Zapraszamy do udziału w nowym projekcie międzynarodowym, realizowanym wspólnie przez Chorągiew Opolską ZHP, Hufiec Wrocław oraz organizację skautową ze Słowenii.

W ramach projektu:

– weźmiecie udział w dwóch sześciodniowych spotkaniach międzynarodowych – w Polsce i na Słowenii – w lutym i w sierpniu

– zdobędziecie nowe umiejętności dotyczące wykorzystania narzędzi demokratycznych w pracy z drużyną oraz promowania aktywności obywatelskiej

– otrzymacie środki – 150 euro – na przygotowanie dwóch warsztatów (zbiórek) nt. demokracji pomiędzy spotkaniami

Zapraszamy do udziału drużynowych, przybocznych, wędrowników – najlepiej w parach z jednej drużyny, ponieważ tak będą realizowane później działania śródroczne.

Na zgłoszenia czekamy do dnia 28 grudnia br. na adres program@opolska.zhp.pl. Liczba miejsc jest jednak ograniczona – zatem im szybciej prześlecie zgłoszenie, tym lepiej!!!

Zaproszenie do udziału w projekcie (informator).

Karta zgłoszenia.