Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro!

To wezwanie do szerszego spojrzenia na otaczający nas świat i podjęcia prawdziwych działań. Przez 11 dni przyszłorocznych wakacji więcej niż 10 tysięcy harcerzy ze wszystkich zakątków Polski będzie razem uczyć się, bawić i na nowo odkrywać, czym jest braterstwo, praca nad sobą i służba. Dlatego 25 czerwca ruszyły zgłoszenia na Zlot ZHP w 2018 roku.

Ponadto poszukujemy osób gotowych do podjęcia wyzwania przy współtworzeniu gniazda Chorągwi Opolskiej. Jeśli chcesz do nas dołączyć, masz ukończone 18 lat, jesteś członkiem ZHP i posiadasz wiele pozytywnej energii, zgłoś się już dziś!

Szczegółowe informacje dotyczące m.in. rekrutacji, miejsca zlotu, programu zlotowego czy płatności dostępne są na stronach zlotowych: link do strony Zlotu dostępny jest w zakładce ZLOT ZHP 2018, zaś po najechaniu na niego pojawi się link do strony gniazda chorągwi wraz z formularzem rejestracyjnym.

Serdecznie zapraszamy, Ciebie i Twojej Drużyny nie może z nami zabraknąć!

Komenda Gniazda Chorągwi Opolskiej ZHP