Pomagamy Głuchołazom

Oj ! działo się ..., Z Hufców

pomagamy-Głucholazom-czysteHarcerze starsi, wędrownicy, instruktorzy, w ten weekend szykuje się dużo służby!

W Głuchołazach potrzebują pomocy w likwidowaniu szkód po przejściu dwóch fal powodziowych. Organizujemy akcję pomocową i zbieramy ekipę na wyjazd.

Koordynator w Głuchołazach: pwd. Grzegorz Ptak tel. 694 452 896

Oto kilka szczegółów:

Ekipa z Opola wyjeżdża w sobotę, 31 maja, 8.40 z dworca PKS w Opolu, powrót: niedziela 1 czerwca, wyjazd z Głuchołaz o 17:45

Możliwy jest także dojazd na własną rękę z Waszych miejscowości komunikacją publiczną lub autami prywatnymi.

Co należy zabrać:
– Okrycie przeciwdeszczowe, kalosze, ubrania robocze, latarkę, suchy prowiant (pieczywo, inne produkty do kanapek), śpiwory, dużo siły!

Każdemu wolontariuszowi gwarantujemy dojazd PKS, ciepłe obiady i nocleg w ośrodku „Banderoza”.

Koordynatorzy: hm. Agnieszka Szczepanik (664 641 039), phm. Jan Szczepanik

Niepełnoletni uczestnicy akcji na zbiórkę OBOWIĄZKOWO przynoszą zgody rodziców o treści:

Wyrażam zgodę na udział w akcji „Pomagamy Głuchołazom” mojego dziecka …………………………………………………………………………………… , która odbędzie się w Głuchołazach w terminie 31 maja – 1 czerwca 2014 roku.
………………………………………………………………………………..
podpis rodzica/ prawnego opiekuna