Życzenia świąteczne

W Tobie jest światło Każdy mrok rozjaśni W Tobie jest życie Ono … zwyciężaZ okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam:Światła, które rozjaśnia każdą
Read More
Życzenia świąteczne

Po 40. Zjeździe ZHP

W dniach 8-10.12.2017 w Warszawie obradował 40. Zjazd ZHP.W międzyczasie dokonano wyboru nowych władz centralnych na czteroletnią kadencję:Nowym Naczelnikiem
Read More
Po 40. Zjeździe ZHP

Konkurs na funkcję Pełnomocnika Komendanta Chorągwi ds. BŚP

Komenda Chorągwi Opolskiej ZHP ogłasza konkurs na Pełnomocnika Komendanta Chorągwi ds. Betlejemskiego Światła Pokoju.Jeśli chcesz:sprawdzić się w organizacji wydarzenia
Read More
Konkurs na funkcję Pełnomocnika Komendanta Chorągwi ds. BŚP

Harcmistrzyni Maria Magdalena Pobóg – Lenartowicz nową Komendantką Chorągwi!

Wczoraj w Sali Orła Białego Urzędu Marszałkowskiego w Opolu obradował V Nadzwyczajny Zjazd Chorągwi Opolskiej. Został on zwołany w celu wyboru
Read More
Harcmistrzyni Maria Magdalena Pobóg – Lenartowicz nową Komendantką Chorągwi!

Podyskutujmy przed Zjazdem!

Podyskutujmy przed Zjazdem!

 

Nadszedł czas, abyśmy wspólnie przeanalizowali ponad 2-letnią działalność naszej Chorągwi. Postarajmy się przyjrzeć poszczególnym obszarom jej funkcjonowania oraz wyciągnąć wnioski, które przybliżą nas do stworzenia Opolskiej naszych marzeń. Czy jesteśmy dziś w stanie powiedzieć, że spełnia ona nasze oczekiwania?

  

Dzisiaj publikujemy dokument, który  należy potraktować jako wstęp do merytorycznej dyskusji – pomiędzy władzami, instruktorami oraz wszelkimi innymi osobami zaangażowanymi w pracę na rzecz Chorągwi Opolskiej. Został przygotowany przez instruktorów z różnych hufców. Chcielibyśmy aby całość dyskusji skupiła się na zawartości dokumentu a nie jego autorach. Stąd też podpisujemy się pod nim jako „Zespół Instruktorski”. Liczymy na aktywną dyskusję instruktorów z wszystkich środowisk Chorągwi Opolskiej ZHP. Być może, że mylimy się w ocenie stanu obecnego. Być może w 2014 roku chorągiew powinna wyglądać inaczej. Jesteśmy otwarci na uwagi i zmiany w końcowej wersji dokumentu.

Dla łatwiejszej wymiany opinii uruchomione zosstały:

 

 

profil na facebooku

 

 

 

 

 – strona internetowa

 

 

 

 

 

forum internetowe ( w przygotowaniu)

 

 

 

Do dzieła! Zróbmy to wspólnie.
Zespół Instruktorski

Create AccountLog In Your Account