Poczuj ducha skautingu! Zapraszamy na kursy!!!

Kursy / Szkolenia

scouting spiritPrzygoda i przyroda (tak, również w zimie!), masa nowej wiedzy, doświadczeń, inspiracji i prawdziwy DUCH SKAUTINGU – czyli wielka jesienno-zimowa akcja szkoleniowa Chorągwi Opolskiej ZHP.

Mamy już dla Was szczegółowe informacje. W listopadzie i grudniu zapraszamy na kursy:

1. Kurs przewodnikowski – termin: 27-29.11 (Nysa) i 28-30.12 (Załęcze Wielkie).
Koszt: 150 zł.
Szczegóły u organizatora: Hufiec ZHP Nysa.

2. Kurs drużynowych harcerskich – termin: 4-6.12 (Głodówka) i 28-30.12 (Załęcze Wielkie).
Koszt: 120 zł*

3. Kurs podharcmistrzowski z warsztatami opiekunów prób instruktorskich – termin: 27-30.12 (Załęcze Wielkie) i 29-31.01 (Opolszczyzna).
Koszt: 120 zł*

4. Kurs kadry programowej z warsztatami pracy ze strategią ZHP – termin: 20-22.11 (Nysa – Fort II) i 4-6.12 (Głodówka).
Koszt: 120 zł*

Jeśli chcecie naprawdę POCZUĆ kształceniową przygodę, spojrzeć z nowej PERSPEKTYWY na nasze codzienne działania, PRZEŻYĆ aktywnie kurs w każdym jego elemencie, DOTKNĄĆ metody harcerskiej i przekonać się, że aktywne harcowanie blisko PRZYRODY jest możliwe również w zimie – zapraszamy do udziału w cyklu kursów „Duch skautingu”!!!

* UWAGA: Całkowity koszt kursów wynosi 300 zł. Odpłatność uczestnika wynosi 120 zł. W przypadku dofinansowania udziału przez hufiec w kwocie 40 zł, komenda chorągwi dokłada drugie 40 zł. Wtedy koszt dla uczestnika za każdy z kursów wynosi tylko 40 zł!!!

Kursy realizowane są przy wsparciu z dotacji Fundacji Harcerstwa Drugiego Stulecia w ramach projektu „Duch skautingu” oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej w ramach projektu „Wolontariat harcerski”.