Otwórz się na świat!!!

Zagranica

glob

„Wymiana zagraniczna? Byłoby super, ale… Jak to się robi???”

Nie wiesz? Dowiedz się!
Weź udział w szkoleniu w Wielkiej Brytanii i rozpocznij swoją międzynarodową przygodę!!! To wcale nie takie trudne!

Jeśli marzy Ci się nawiązanie współpracy zagranicznej i organizacja międzynarodowego obozu lub wymiany młodzieżowej, ale nie wiesz jak się za to zabrać, teraz masz niepowtarzalną szansę!

BiTriMulti to cykl szkoleń międzynarodowych dla osób początkujących we współpracy zagranicznej, poświęconych organizacji wymian młodzieżowych w ramach programu Młodzież w Działaniu. W każdym szkoleniu udział bierze ok. 30 uczestników z całej Europy – liderów młodzieżowych, reprezentujących wybrane organizacje.
Najbliższe szkolenie, w którym udział będą mogli wziąć również reprezentanci Polski, odbędzie się w Wielkiej Brytanii w dniach 4-8 maja 2011 roku.

Koszty dojazdu oraz udziału w szkoleniu (w tym zakwaterowanie, wyżywienie), w całości pokrywane są przez organizatora oraz polską Narodową Agencję programu.

Chcemy, by w tym szkoleniu wzięli również udział reprezentanci Chorągwi Opolskiej. Jeśli Ty chcesz być jednym z nich, wyślij swoje zgłoszenie (imię, nazwisko, hufiec, pełniona funkcja) na adres program@opolska.zhp.pl do dnia 13 lutego 2011 roku. Pamiętaj, że musisz mieć ukończone 18 lat i posługiwać się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym.

Do zgłoszenia dołącz odpowiedź na pytanie:
„Dlaczego warto zorganizować wymianę międzynarodową?”.
Forma i treść dowolna – zachęcamy do kreatywności;)

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 1-2 osoby, które otrzymają rekomendację i złożą aplikację na szkolenie jako reprezentanci Chorągwi Opolskiej. Ostateczną decyzję w sprawie kwalifikacji uczestników podejmie polska Narodowa Agencja programu Młodzież w Działaniu.

Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj TUTAJ

Masz pytania? Pisz: program@opolska.zhp.pl

Zrób pierwszy krok – a świat stanie przed Tobą otworem!!!