Życzenia świąteczne

W Tobie jest światło Każdy mrok rozjaśni W Tobie jest życie Ono … zwyciężaZ okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam:Światła, które rozjaśnia każdą
Read More
Życzenia świąteczne

Po 40. Zjeździe ZHP

W dniach 8-10.12.2017 w Warszawie obradował 40. Zjazd ZHP.W międzyczasie dokonano wyboru nowych władz centralnych na czteroletnią kadencję:Nowym Naczelnikiem
Read More
Po 40. Zjeździe ZHP

Konkurs na funkcję Pełnomocnika Komendanta Chorągwi ds. BŚP

Komenda Chorągwi Opolskiej ZHP ogłasza konkurs na Pełnomocnika Komendanta Chorągwi ds. Betlejemskiego Światła Pokoju.Jeśli chcesz:sprawdzić się w organizacji wydarzenia
Read More
Konkurs na funkcję Pełnomocnika Komendanta Chorągwi ds. BŚP

Harcmistrzyni Maria Magdalena Pobóg – Lenartowicz nową Komendantką Chorągwi!

Wczoraj w Sali Orła Białego Urzędu Marszałkowskiego w Opolu obradował V Nadzwyczajny Zjazd Chorągwi Opolskiej. Został on zwołany w celu wyboru
Read More
Harcmistrzyni Maria Magdalena Pobóg – Lenartowicz nową Komendantką Chorągwi!

Obejmijmy się myślami

Obejmijmy się myślami

dmbDziś Dzień Myśli Braterskiej – wyjątkowe święto, w którym łączymy się myślami z naszymi harcerskimi przyjaciółmi i skautami z całego świata, mocno jak nigdy zdając sobie sprawę, że łączy nas jedna idea.

W tym roku w szczególny sposób, chyba jak nigdy, cały „pozaharcerski” świat miał okazję dostrzec, że świętujemy – od wczoraj popularnego facebooka zalewa rzeka zdjęć uśmiechniętych harcerzy w mundurach, podczas zbiórek, wędrówek, w gronie przyjaciół. Wygrzebujemy stare zdjęcia, wracamy myślami do tych najbardziej tkwiących w pamięci przeżytych chwil, dzielimy się nimi z innymi.

Dlatego w kolejnym Dniu Myśli Braterskiej chcielibyśmy Wam życzyć, by ta atmosfera radości i pasji towarzyszyła Wam na co dzień, we wszystkich Waszych harcerskich działaniach. Żebyście w każdej chwili potrafili odnaleźć to, co dla Was najważniejsze na harcerskim szlaku, poczuć przyświecającą nam wszystkim ideę i wyruszyć w nową drogę na poszukiwanie przygody w gronie harcerskich przyjaciół.

Czuwaj!
Komenda
Chorągwi Opolskiej ZHP

Create AccountLog In Your Account