Życzenia świąteczne

W Tobie jest światło Każdy mrok rozjaśni W Tobie jest życie Ono … zwyciężaZ okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam:Światła, które rozjaśnia każdą
Read More
Życzenia świąteczne

Po 40. Zjeździe ZHP

W dniach 8-10.12.2017 w Warszawie obradował 40. Zjazd ZHP.W międzyczasie dokonano wyboru nowych władz centralnych na czteroletnią kadencję:Nowym Naczelnikiem
Read More
Po 40. Zjeździe ZHP

Konkurs na funkcję Pełnomocnika Komendanta Chorągwi ds. BŚP

Komenda Chorągwi Opolskiej ZHP ogłasza konkurs na Pełnomocnika Komendanta Chorągwi ds. Betlejemskiego Światła Pokoju.Jeśli chcesz:sprawdzić się w organizacji wydarzenia
Read More
Konkurs na funkcję Pełnomocnika Komendanta Chorągwi ds. BŚP

Harcmistrzyni Maria Magdalena Pobóg – Lenartowicz nową Komendantką Chorągwi!

Wczoraj w Sali Orła Białego Urzędu Marszałkowskiego w Opolu obradował V Nadzwyczajny Zjazd Chorągwi Opolskiej. Został on zwołany w celu wyboru
Read More
Harcmistrzyni Maria Magdalena Pobóg – Lenartowicz nową Komendantką Chorągwi!

Nowa harcmistrzyni w Opolskiej!

Nowa harcmistrzyni w Opolskiej!

W naszej chorągwi mamy kolejnego harcmistrza! Podczas wczorajszej zbiórki chorągwianej KSI, swoją próbę z wynikiem pozytywnym zamknęła druhna Asia Brach! Bardzo gorąco gratulujemy Asi wysokiego poziomu próby oraz życzymy dalszej owocnej pracy i służby instruktorskiej. Oby wciąż na Twojej drodze pojawiały się nowe wyzwania, cele i marzenia. Niech będzie to ciągła wędrówka do kolejnych sukcesów! Jednocześnie gratulujemy opiekunowi próby, Druhowi hm. Adamowi Czarnołęskiemu no i oczywiście hufcowi Nysa i I Szczepowi Harcerskiemu „ŚWiT”.

comments
  • hm. Artur Ośko

    10 Mar 2013 at 08:44

    Rozpoczął się nowy rozdział w naszej Chorągwi. Asiu gratuluje Ci serdecznie. Przede wszystkim dlatego ze w pełni zapracowalas na czerwona podkładkę. Ale również dlatego, ze jesteś zwiastunem zmiany pokoleniowej w naszym środowisku. powodzenia na harcmistrzowskim szlaku.

  • Create Account    Log In Your Account