Nabór do Zespołu Pozyskiwania Środków!

kolkaZ-46
W związku z rosnącą liczbą realizowanych projektów oraz nadchodzącym zlotem Intercamp 2015 Komenda Chorągwi Opolskiej ZHP poszukuje instruktorów, którzy chcieliby wejść w skład nowotworzonego Zespołu Pozyskiwania Środków.

Zespół Pozyskiwania Środków odpowiadać będzie za wsparcie Skarbnika chorągwi, Zespołu Programowego oraz pozostałych zespołów w pozyskiwaniu funduszy na realizowane działania.

Jeśli zatem chcesz zdobyć bądź wykorzystać swoje doświadczenia przy pozyskiwaniu środków na potrzeby takich działań, jak:
– zlot Intercamp,
– przedsięwzięcia i projekty towarzyszące zlotowi,
– Europejski Tydzień Młodzieży,
– projekty programowe i praca z kadrą w chorągwi (w tym nowe propozycje programowe, imprezy, kursy i warsztaty),
– międzynarodowe wymiany i szkolenia,

to jest to propozycja dla Ciebie!

Poszukujemy:

1) Osób z doświadczeniem w pozyskiwaniu środków (na poziomie co najmniej samorządowym)

– pełnoletni instruktor ZHP w stopniu co najmniej przewodnika,
– doświadczenie w pozyskiwaniu środków (min. 2 przyznane dotacje na poziomie co najmniej miasta/gminy),
– otwartość i chęć podnoszenia wiedzy i umiejętności,
– umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych, znajomość pakietu MS Office (znajomość generatorów ofert w poszczególnych konkursach grantowych będzie dodatkowym atutem),
– pasja i zaangażowanie w realizowane zadania,
– komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

2) Kreatywnych programowców, którzy chcieliby zdobyć dodatkowe doświadczenie w obszarze pozyskiwania środków

– pełnoletni instruktor ZHP w stopniu co najmniej przewodnika,
– doświadczenie w realizacji przedsięwzięć na szczeblu min. hufca (min. 2 przedsięwzięcia),
– kreatywność, zaangażowanie, innowacyjność,
– otwartość i chęć podnoszenia wiedzy i umiejętności,
– komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

3) Osób z doświadczeniem w pozyskiwaniu partnerów zewnętrznych

– pełnoletni instruktor ZHP w stopniu co najmniej przewodnika,
– doświadczenie w pozyskiwaniu zewnętrznych partnerów i sponsorów na potrzeby realizowanych inicjatyw,
– otwartość i chęć podnoszenia wiedzy i umiejętności,
– pasja i zaangażowanie w realizowane zadania.

Ponadto poszukujemy współpracowników zespołu (stałych lub doraźnych) – osób, posiadających doświadczenie w pozyskiwaniu środków, nie będących instruktorami.

Czekają na Was:
– możliwość działania w młodym, dynamicznym zespole lubiącym wyzwania,
– warsztaty z zakresu pozyskiwania środków prowadzone przez profesjonalistów,
– możliwość zdobycia doświadczenia w pozyskiwaniu środków w ramach różnych programów na poziomie regionalnym, krajowym i międzynarodowym,
– szansa na współtworzenie i udział w wyjątkowych przedsięwzięciach, w tym międzynarodowych.

Na zgłoszenia, prezentujące Wasze dotychczasowe doświadczenia oraz motywację do działania w zespole, czekamy pod adresem skarbnik@opolska.zhp.pl

W razie pytań bądź wątpliwości kontaktujcie się z hm. Magdą Lenartowicz – skarbnikiem chorągwi, magda.lenartowicz@zhp.net.pl, tel. 692502255.