Mamy nowych opiekunów prób!

W sobotę 7 marca w Nysie odbyły się chorągwiane warsztaty opiekunów prób przewodnikowskich, zorganizowane przez ChZKK i ChKSI. Był czas na sprawdzenie w praktyce umiejętności budowania próby, formułowania zadań i motywacji osoby otwierającej próbę, czas na grę miejską, czas na rozważania dotyczące sylwetki opiekuna próby, a nawet czas na rozmowę z ekspertem, hm. Dorotą Całką, która rozwiała wątpliwości naszych uczestników warsztatów. Oby był to początek pięknej drogi na funkcji opiekuna prób!

Warsztat opiekunów prób ukończyli:

– phm. Joanna Huzar z Hufca Wrocław

– pwd. Adrianna Ledniowska z Hufca Nysa

– pwd. Agnieszka Botulińska z Hufca Kędzierzyn-Koźle

– pwd. Karolina Dzierżgwa z Hufca Opole

– pwd. Grzegorz Nowacki z Hufca Nysa

– pwd. Łukasz Czarnecki z Hufca Nysa

na funkcji opiekuna prób!
Warsztat opiekunów prób ukończyli:
– phm. Joanna Huzar z Hufca Wrocław
– pwd. Adrianna Ledniowska z Hufca Nysa