Kursy metodyczne w Opolskiej!

Słyszeliśmy, że marzysz o tym, by być dobrym drużynowym. Słyszeliśmy, że chcesz przeżyć iście harcerski kurs, łączący tradycję z nowoczesnością. Słyszeliśmy, że chcesz, by dotknęła Cię ręka metody.

Dlatego postanowiliśmy stworzyć Kurs Drużynowych „Ręka metody”, który nie tylko da Ci narzędzia do pracy z drużyną, ale i również zainspiruje oraz sprawi, że zakochasz się na nowo (a może po raz pierwszy?) w metodzie harcerskiej.

Zatem pozwól, by dotknęła Cię RĘKA METODY i podaj ten dotyk dalej!

Bo to dotyk subtelny o niezwykłej sile.
Dotyk, który urzeka i sprawia, że coś się zmienia.

Czekamy na Ciebie od 28 stycznia do 1 lutego 2015 roku.

Kurs dla metodyki zuchowej będzie miał formę stacjonarną w Głuchołazach.

Kurs dla metodyki harcerskiej, starszoharcerskiej i wędrowniczej będzie miał formę półwędrowną i zakończy się w Głuchołazach.

Koszt 150 zł.

Ankietę zgłoszeniową (pdf) należy wysłać do 11 stycznia 2015 na adres rekametody@opolska.zhp.pl

Więcej informacji: anna.andrzejewska@zhp.net.pl

Organizator: Chorągiew Opolska ZHP we współpracy z Chorągwią Dolnośląską ZHP – Zespół Kadry Kształcącej (ZKK)