InterCamp 2015 za nami!

Dziś z samego rana odbyła się Ceremonia Zamknięcia Międzynarodowego Zlotu Skautów InterCamp 2015 w Nysie. Ponad 2,5 tysiąca naładowanych pozytywną energią skautów wyruszyło do domów rozsianych po całej Europie. To były cztery dni braterstwa, radości i skautowej zabawy.

Choć teren fortu jest już pusty, to wciąż można tam znaleźć członków IST, przywracających mu poprzedni charakter. To właśnie dzięki nim Zlot mógł się odbyć i być przygodą dla wszystkich jego uczestników. Żadne słowa podziękowania nie oddadzą należycie naszej wdzięczności!

Koniec Zlotu to również zakończenie wyjątkowego projektu. Wiele środowisk i instruktorów Chorągwi Opolskiej włożyło w niego mnóstwo swojego czasu, zaangażowania, pracy i serca. Wspólnie dokonaliśmy czegoś wyjątkowego. Czegoś, czego jeszcze w ZHP nie było – zorganizowaliśmy pierwszy polski InterCamp! To nasz wspólny sukces – dziękujemy!