InterCamp 2011!

Zagranica

intercampJeszcze nie wiesz, co będziesz robić pomiędzy 10 a 13 czerwca 2011 roku? Zadecyduj już dziś i pojedź do Belgii, żeby wziąć udział w 44. międzynarodowym zlocie skautowym InterCamp! W trakcie weekendu Zielonych Świątek na wspólne harcowanie wybiera się prawie 3000 skautek i skautów z Holandii, Niemiec, Wielkiej Brytanii, USA, Kanady, Czech, Szwajcarii, Francji, Belgii i Polski.

Co, gdzie, jak i kiedy?

Co: 44. Zlot InterCamp

Kiedy: 11-13.06.2011 Gdzie: Boom, Belgia (niedaleko Antwerpii)

Motto zlotu: eco-scouting

Uczestnicy: skauci i skautki w wieku 12-17 lat (max. 1 pełnoletni opiekun na 5 uczestników)

IST: skauci i skautki powyżej 18 roku życia (przyjeżdżają na zlot min. 1 dzień wcześniej i wyjeżdżają 1 dzień później)

Wpisowe: 110 zł od osoby (15 euro wpisowego na zlot + wyprawka i inne koszty polskiej reprezentacji)

Dojazd: we własnym zakresie. Na miejscu jest możliwość parkowania samochodów/autobusów.

Najbliższe lotnisko: Bruksela (Charleroi).

Wyżywienie: uczestnicy – we własnym zakresie, członkowie IST – zapewnione przez organizatorów

Zgłoszenia drużyn i IST należy przesyłać mailem (nie ma formularza) pod adresem agnieszka.pospiszyl@zhp.net.pl z podaniem informacji kto (jakie środowisko) chce jechać, z jakiego hufca, z jakiej chorągwi, ile osób.  Do zgłoszenia należy dołączyć opinię komendanta hufca wraz z zaświadczeniem, że środowisko (albo konkretna osoba w przypadku IST) ma opłacone składki za rok 2010 oraz opinię chorągwianego pełnomocnika ds. zagranicznych (pwd. Joanna Polewska – joanna.polewska@zhp.net.pl)

Po spełnieniu tych wymagań zostaną przesłane dalsze informacje odnośnie rejestracji internetowej. Środowiska, które zarejestrują się on-line nie spełniając wymagań ZHP (opinia, składki) nie zostaną zakwalifikowane przez organizatorów.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 31 stycznia 2011

Wpłaty za IC należy dokonać do 13 lutego 2011 na konto Głównej Kwatery ZHP:

Bank BGŻ Oddział Warszawa

14 2030 0045 1110 0000 0100 1960

Właściciel konta:

ZHP Główna Kwatera

Konopnickiej 6

00-491 Warszawa

W tytule przelewu proszę umieścić słowo „InterCamp” oraz nazwę drużyny, a w przypadku członków IST imię i nazwisko.

W razie jakichkolwiek pytań – służę pomocą i czekam na mejle – joanna.polewska@zhp.net.pl

Nie przegap kolejnej szansy, by pokazać swoim harcerzom żywy skauting!