Zmiany w komendzie chorągwi

W dniu 7 lipca 2015 roku Komenda Chorągwi podjęła dwie uchwały.

1. Uchwałą nr 17/II/2015 z dniem dzisiejszym hm. Maria Pobóg-Lenartowicz mianowana została z-cą komendanta chorągwi pozostając jednocześnie skarbnikiem chorągwi.

Powołanie następuje na skutek rezygnacji hm. Anny Andrzejewskiej z funkcji z-cy komendanta i członka komendy, które nastąpiło z dniem 23 maja br.

1. Uchwałą nr 18/II/2015 z dniem 8 lipca, w związku z długotrwałą nieobecnością komendanta chorągwi wynikającą z powodów zdrowotnych,  hm. Maria Pobóg -Lenartowicz przyjmuje obowiązki komendanta chorągwi.

Jednocześnie do dwuosobowej reprezentacji wyznaczona została pwd. Karolina Dzierżgwa – jako druga osoba.

Przewidywany termin powrotu do swoich obowiązków przez komendanta chorągwi nastąpi nie wcześniej niż w dniu 16 września 2015 r.