Zlot 70

Chorągiew Stołeczna zaprasza na wyjątkowy zlot!

70 lat po wybuchu Powstania Warszawskiego harcerze są silniejsi niż kiedykolwiek. Wartości bohaterów sprzed lat – uczynność, służba, patriotyzm – łączymy z nowoczesnością. Chorągiew Stołeczna ZHP zaprasza Was na ogólnopolski zlot. Setki harcerzy z całego kraju, dziesiątki wydarzeń w dzień i w nocy – spotkajmy się w sercu Warszawy i 1 sierpnia o godzinie 17:00 pokażmy siłę ruchu harcerskiego.

Do udziału we wspólnym uczczeniu tego ważnego wydarzenia zapraszamy zuchy, harcerzy, harcerzy starszych, wędrowników i instruktorów. Jeśli chcecie wziąć udział w grach miejskich, pobudzających twórczość wydarzeniach, które na kilka godzin zmienią oblicze stolicy Polski – nie może Was zabraknąć na Ogólnopolskim Zlocie Chorągwi Stołecznej ZHP.

Połączmy nasze siły, połączmy Warszawę. Spotkajmy się w sercu wydarzeń!

hm. Paulina Gajownik

komendantka Chorągwi Stołecznej ZHP