Zgody na akcje zarobkowe

Organizacyjne

a1111-300x269Informuje że wydane zostały zgody na przeprowadzenie akcji zarobkowych w Chorągwi Opolskiej ZHP dla:

– 8 Nyskiej Drużyny Harcerskiej „Enklawa” z Hufca Nysa – punkt sprzedaży w Nysie w dniach 31.10 – 2.11.2014
– Związku Drużyn Ziemi Prudnickiej z Hufca Nysa – punkt sprzedaży w Prudniku w dniach 29.10 – 2.11.2014

Wymienione wyżej akacje zarobkowe są częścią programu wychowania ekonomicznego prowadzonego w Chorągwi Opolskiej ZHP i prowadzone są w oparciu o umowę współpracy z Opolska.biz sp. z o.o. Chorągiew Opolska ZHP oraz Opolska.biz sp. z o.o. biorą odpowiedzialność jedynie za w/w działania i jedynie one prowadzone są zgodnie z zasadami obowiązującymi w Chorągwi Opolskiej ZHP.

Całość sprzedaży realizowanej w ramach akcji zarobkowych podlega fiskalizacji. Ewentualne zgłoszenia o nieprawidłowościach lub innych niż w/w działaniach realizowanych przed jednostki Związku Harcerstwa Polskiego prosimy kierować na adres organizacyjny@opolska.zhp.pl.