7 myśli na temat „Zbiórka wyborcza w SCK w Opolu

1. Proszę o podanie adresu SCK UO, ponieważ nie wszyscy uprawnieni znają tak dokładnie Opole. Ciekawe mnie również czy rozkazy w hufcach się ukazały na czas?

2. Wszystkie rozkazy ukazały się w Hufcach w terminie. Do wczoraj dotarły z wszystkich hufców. W rozkazie komendanta chorągwi L.7/2013 została opublikowana pełna lista osób z czynnym prawem wyborczym ( zgodnie z rozkazami komendantów hufców). Do zbiórki wyborczej zostanie przeprowadza na poziomie KCh weryfikacja prawa wskazane w rozkach pod względem opłacenia składek członkowskich. W przypadku stwierdzenie błędów lista będzie korygowana.
    Informacja o dokładnym adresie zostanie podana wraz z materiałami dla uczestników zbiórki z czynnym prawem wyborczym.

3. Dziękuję za informację, ale małe pytanie gdzie można znaleźć rozkaz Hufca Opole-miasto? By nie powtórzyła się sytuacja z czerwca.
    Nie musisz tego komentarza umieszczać na stronie. Daj mi tylko odpowiedź.

4. Nie może powtórzyć się sytuacja z czerwca, ponieważ rozkazy zostały nam przekazane.
    Lista w rozkazie komendanta chorągwi jest wykonana na podstawie rozkazów komendantów z podaniem numeru i daty wydania.
    Ze strony komendy chorągwi możemy dodać przekazane nam rozkazy do wpisu z aktualnym rozkazem komendanta chorągwi

5. Jak ma przebiegać procedura odwoławcza do Komendanta Hufca Opole-miato jeżeli nie można zweryfikować jego treści, ponieważ nie wiadomo gdzie jest ten rozkaz opublikowany?

6. Wszystkie rozkazy komendantów hufców są zalinkowane w treści wpisu Rozkaz L.7/2013 (zbiórka wyborcza).
    Nie ma więc mowy o tym, ze jest niedostępny i nie da się od czego ewentualnie odwołać.
    Cała aktualna lista osób uprawnionych jest opublikowana z podaniem numeru i daty rozkazu.