Zbiórka kadry programowej

11-12 maja 2012 r.
Gdzie: Kędzierzyn-Koźle
Koszt: 10 zł

Dla kogo: instruktorzy Komend Hufców ds. programu, instruktorzy zespołów programowych, namiestnicy, instruktorzy szczepów odpowiedzialni za program

Zapraszamy wszystkich programowców do udziału w zbiórce kadry programowej – w dniach skautowego „Jamboree na szlaku” wspólnie wyruszymy na wędrówkę po naszych programowych marzeniach, planach i oczekiwaniach, wymienimy pomysłami na kształt działań programowych hufców i chorągwi, zastanowimy się nad sposobami wdrożenia nowej Strategii ZHP i wspierania drużynowych w budowie dobrego programu. Zrobimy pierwszy krok do stworzenia zgranej opolskiej drużyny programowej.

Zbiórka rozpocznie się w piątek, 11 maja, o godz. 17:30. Szczegóły dotyczące miejsca zostaną przesłane po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń.
Część robocza zbiórki zakończy się w sobotę ok. godz. 11:30. Następnie weźmiemy udział w Konferencji Instruktorskiej, podczas której również odbędzie się panel poświęcony programowi.

Zgłoszenia do dnia 30 kwietnia br. należy przesyłać na adres program@opolska.zhp.pl.

Karta zgłoszenia.