Zbiórka kadry programowej – „Piramida marzeń”

Co nas inspiruje?
Gdzie i czemu przebiega granica horyzontu?
Co jest fundamentem, a co zwieńczeniem?
I jaki tak naprawdę jest „program naszych marzeń”?

W imieniu Chorągwianego Zespołu Programowego zapraszam wszystkich instruktorów zajmujących się programem w szczepach i hufcach oraz namiestników na Zbiórkę kadry programowej „Piramida marzeń”.

Zbiórka odbędzie się w dniu 16 kwietnia w Opolu. Spotykamy się o godz. 10:30, planowany czas zakończenia zbiórki ok. godz. 18:30 (dla chętnych możliwość noclegu w warunkach biwakowych).

Organizatorzy zapewniają obiad oraz materiały programowe.

Tematy, jakie poruszymy podczas zbiórki:

– co nas czeka w najbliższych miesiącach: chorągwiane i hufcowe plany bliższe i dalsze
– jak stworzyć „piramidę marzeń” – nasz wspólny program
– jak uniknąć „Wieży Babel”, czyli sprawna sieć komunikacji od chorągwi po drużyny
– od fundamentów aż po Mount Everest, czyli podstawy dalszej współpracy i budowy wsparcia programowo-metodycznego w hufcach i chorągwi
– i nie tylko;)

Zapraszam przedstawicieli wszystkich hufców do udziału w zbiórce.

Zgłoszenia udziału do dnia 10 kwietnia 2011 roku na adres program@opolska.zhp.pl

Zadanie przedzbiórkowe: pod hasłem „Inspiracja”. Szczegóły zostaną przesłane indywidualnie po przesłaniu zgłoszenia.