ZAS 2013! Zapraszamy na kursy

drużynowyZgodnie z przyjętym zwyczajem kontynuujemy organizację zimowych kursów instruktorskich. Tym razem w ramach Zimowej Akcji Szkoleniowej 2013 zapraszamy uczestników na kursy i warsztaty:

1. Kurs Przewodnikowski (26.01-1.02. br.)
2. Kurs Drużynowych Zuchowych (1-6.02. br.)
3. Kurs Drużynowych Harcerskich (1-6.02. br.)
4. Kurs Drużynowych Starszoharcerskich (1-6.02. brr.)
5. Kurs Drużynowych Wędrowniczych (1-6.02. br.)
5. Kurs Komendantów Hufców – LIDER (26-28.01. br.)
6. Kurs Komendantów Hufców-PRACA z KADRĄ (1-3.02)
7. Zbiórka kadry kształcącej (1-3.02. br.)

W załączniku publikujemy:

1. Informator KURSU PRZEWODNIKOWSKIEGO „BRACTWO OGNIA”.

2. Informator KURSU DRUŻYNOWYCH GROMAD ZUCHOWYCH „Witajcie w naszej bajce”.

3. Informator KURSU DRUŻYNOWYCH DRUŻYN HARCERSKICH „GRAwitacja”.

4. Informator KURSU DRUŻYNOWYCH DRUŻYN STARSZOHARCERSKICH „Róża wiatrów”.

5. Informator KURSU DRUŻYNOWYCH DRUŻYN WĘDROWNICZYCH „W kręgu ognia”.

6. Ankieta zgłoszeniowa uczestników kursów ZAS 2013 (dotyczy wszystkich kursów)
7. Karta uczestnika kursu przewodnikowskiego ( dotyczy osób uczących się, nie dotyczy studentów. Kartę proszę wydrukować jako broszura na jednej kartce lub odebrać przygotowaną z Komendy Chorągwi)
8. Karta uczestnika kursów drużynowych ( dotyczy osób uczących się, nie dotyczy studentów. Kartę proszę wydrukować jako broszura na jednej kartce lub odebrać przygotowaną z Komendy Chorągwi)

Informacja szczegółowa dla uczestników kursu przewodnikowskiego „Bractwo Ognia” – Pobierz tutaj

Koszt udziału w kursach wynosi:

– 200 zł dla uczestników z Chorągwi Opolskiej, biorących udział tylko w kursie przewodnikowskim
– 350 zł dla uczestników spoza Chorągwi Opolskiej, biorących udział tylko w kursie przewodnikowskim

– 150 zł dla uczestników z Chorągwi Opolskiej, biorących udział tylko w kursie metodycznym
– 300 zł dla uczestników spoza Chorągwi Opolskiej, biorących udział tylko w kursie metodycznym

– 300 zł (za oba kursy) dla uczestników z Chorągwi Opolskiej, biorących udział w kursie przewodnikowskim i metodycznym
– 600 zł (za oba kursy) dla uczestników spoza Chorągwi Opolskiej, biorących udział w kursie przewodnikowskim i metodycznym

– 100 zł (za udział w jednej lub obu formach łącznie) dla uczestników z Chorągwi Opolskiej, biorących udział w kursie komendantów
– 0 zł dla uczestników z Chorągwi Opolskiej, biorących udział w zbiórce kadry kształcącej

6 myśli na temat „ZAS 2013! Zapraszamy na kursy

1. Czy można dostać jakiś bezpośredni kontakt do organizatorów? Niepokoi mnie brak odpowiedzi ma moje wiadomości.

2. Informacja została przesłana po zakończeniu wyznaczonego pierwszego terminu zgłoszeń.
    Dzisiaj została dokonana weryfikacja ankiet zgłoszeniowych.
    Czekamy na odpowiedzi od zgłaszających.

3. Skan należy przesłać możliwe szybko. Oryginał przekazać na miejscu

4. Drodzy, przyszli kursanci kursu przewodnikowskiego. Już w środę (16 stycznia) trafi do Was szczegółowy informator dotyczący kursu. Uzbrojcie się w odrobinę cierpliwości :) Czuwaj!

5. Termin zgłoszeń na kurs PWD już minął. Zakwalifikował się na niego 20 osób. Wszystkich chętnych, którzy zaspali, zapraszam serdecznie na kolejne kursy.