Zarząd tymczasowy w Niemodlinie

W dniu 27 października phm. Grzegorz Krzyśków złożył rezygnację z funkcji komendanta Hufca ZHP Niemodlin.

Dla zapewnienia prawidłowego działania hufca, Komenda Chorągwi podjęła uchwałę o powołaniu organu tymczasowego Hufca Niemodlin w składzie:
– phm. Magdalena Lenartowicz – pełnomocnik Komendanta Chorągwi ds. Hufca Niemodlin
– phm. Małgorzata Dawidziak.

Jednocześnie z upływem kadencji, tj. z dniem 31 października 2011 r., wygaszone zostały mandaty członków Komendy Hufca ZHP Niemodlin.

W ciągu najbliższych dni, po konsultacji ze środowiskiem instruktorskim z Niemodlina, podjęte zostaną decyzje dotyczące przyszłości hufca.

1 myśl na temat “Zarząd tymczasowy w Niemodlinie

1. Czy w Niemodlinie coś się jeszcze dzieje? Bo nie widziałem tego środowiska od Zlotu Chorągwi w 2009 roku