Konferencja Instruktorska

Jakie najważniejsze wyzwania stoją obecnie przed Chorągwią Opolską? W jakim punkcie się znajdujemy, z jakimi problemami musimy się zmierzyć, a co udało nam się osiągnąć w ostatnim czasie?

Już niedługo szansa, by wspólnie wypracować odpowiedzi na te pytania.

Zapraszamy wszystkich instruktorów do udziału w Konferencji Instruktorskiej, podczas której wspólnie będziemy mogli się podsumować ostatnich kilkanaście miesięcy pracy, zastanowić się nad stanem obecnym i przeanalizować perspektywy na przyszłość.

Konferencja odbędzie się w dniu 12 maja w Hotelu Centralnym w Kędzierzynie-Koźlu w godz. od 12:00 do ok. 18:30.

Złoży się na nią praca w panelach tematycznych oraz dyskusja plenarna.

Zasady udziału w konferencji:

Zapraszamy do udziału w konferencji min. 3-osobowe reprezentacje instruktorów z każdego hufca (brak ograniczeń dotyczących maksymalnej liczby osób). Zachęcamy do tego, by Wasze hufce reprezentowali instruktorzy pracujący na różnym poziomie (drużynowi, kadra szczepów, kadra hufca, komenda) i w różnym stopniu (warunkiem udziału jest jednak posiadanie stopnia instruktorskiego).

Wpisowe wynosi 10 zł i pokrywa koszt obiadu. Pozostałe materiały zostaną zapewnione przez organizatorów.

Więcej informacji, w tym szczegółowy zakres tematyczny, wkrótce.

Konferencja będzie jednocześnie jednym z elementów zbiórki kadry programowej, planowanej w dniach 11-12 maja. Szczegółowe informacje na temat zbiórki zostaną podane w osobnym newsie.

5 myśli na temat „Konferencja Instruktorska

1. Cieszę się, że odgórnie będzie spotkanie instruktorskie w sprawie naszej chorągwi.

hm. Leszek Sroka
    Czł. RCh

2. Jakże fany pomysł! Jako członek Zespołu Programowego Hufca Krapkowice chętnie przybędę na sobotę :-)

3. To w takim razie zapraszam Druhnę jako członka Zespołu Programowego już w piątek na zbiórkę programowców:)!!! Szczegóły pojawią się jeszcze w tym tygodniu.

4. W jaki sposób można zgłosić się na konferencję? Czy wystarczy na nią przybyć?