Zapraszamy drużyny na zimowiska!

Ferie zimowe już za pasem!

W tym roku Komenda Chorągwi zaprasza wszystkie gromady i drużyny do udziału w zimowiskach towarzyszących kursom Zimowej Akcji Szkoleniowej. Ilość osób nie ma  znaczenia! Jednostka może być reprezentowana przez patrole składające się już z 2 osób. Do zadań Komendy Chorągwi będą należeć wszelkie kwestie organizacyjne oraz zapewnienie drużynom niezbędnej kadry wychowawczej z wymaganymi uprawnianiami. Drużynowi przyjeżdżający ze swoimi drużynami mają zagwarantowaną bardzo dużą swobodę programową.

Pełen koszt zimowiska obejmujący przejazd, wyżywienie, noclegi, ubezpieczenie, niewielki budżet programowy do dyspozycji drużyny wynosi 300,00 zł od uczestnika.
Istnieje możliwość rezygnacji z części proponowanego pakietu (np. dojazd we własnym zakresie) i tym samym obniżenia ceny zimowiska.

Proponowane miejsca i terminy:

1. Pokrzywna (26.01-01.02. br.) – schronisko młodzieżowe
2. Wieszczyna (26.01-01.02. br.) – schronisko młodzieżowe
3. Wieszczyna (01.02-06.02. br.) – schronisko młodzieżowe

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail: hal@opolska.zhp.pl

2 myśli na temat „Zapraszamy drużyny na zimowiska!