Zapraszamy do współpracy!

kolkaZ-znacznik

Komenda chorągwi poszukuje osób chętnych do pracy w charakterze grafika w Zespole ds. Internetu i Promocji Chorągwi Opolskiej ZHP .

Jeśli jesteś członkiem ZHP i potrafisz obsługiwać programy graficzne (Photoshop lub Corel) na poziomie co najmniej średnio zaawansowanym, masz głowę pełną szalonych pomysłów, które potrafisz zmienić w interesujące rozwiązania graficzne, to czekamy na Ciebie!

Oferujemy możliwość twórczego działania oraz pracy przy projektach o zasięgu wojewódzkim, ogólnopolskim lub międzynarodowym realizowanych przez Chorągiew Opolską ZHP.

Dajemy możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz dofinansowanie specjalistycznych szkoleń dotyczących promocji.

Nie wahaj się i  wykorzystaj szansę na zdobycie doświadczenia i solidnego punktu w swoim przyszłym CV!

Niech wszyscy zobaczą efekt twojej pracy na materiałach publikowanych i produkowanych przez Chorągiew Opolską!

Wyślij swoje zgłoszenie na adres e-mail: promocja@opolska.zhp.pl