Zapraszamy do Pracowni Inspiracji!

zębatkiDrodzy drużynowi i przyboczni,

Jeśli chcecie poszerzyć swój warsztat metodyczny, zdobyć nową wiedzę przydatną w pracy z drużyną, podyskutować w gronie innych drużynowych i bardziej doświadczonych instruktorów o najczęstszych problemach, z jakimi zmagacie się w pracy z Waszym pionem metodycznym i wspólnie wypracować ich rozwiązania – zapraszamy Was na warsztaty metodyczne.

Drodzy absolwenci kursów przewodnikowskich/drużynowych z lat 2009-2012,

Jeśli powoli zapominacie już, jak wyglądali ludzie z Waszej ekipy kursowej, albo przeciwnie, szukacie każdej dostępnej okazji, żeby się spotkać; chcecie opowiedzieć co u Was, podzielić się wrażeniami z harcerskiego działania w ostatnich miesiącach czy latach, a przy okazji zdobyć trochę nowej wiedzy i umiejętności czy nabrać nowej energii – zapraszamy Was na pierwsze oficjalne SPOTkanie Absolwentów!

A wszystkich Was razem zapraszamy na kolejną już Chorągwianą Zbiórkę Drużynowych i Przybocznych „Pracownia inspiracji!”

Kiedy: 12-14 października 2012

Gdzie: Schronisko Młodzieżowe w Wieszczynie koło Prudnika (jak dojechać: http://www.schroniskomlodziezowe.prudnik.pl/?dojazd,19)

Kto może wziąć udział:

– drużynowi wszystkich pionów metodycznych

– przyboczni w wieku min. wędrowniczym

– absolwenci kursów przewodnikowskich i drużynowych, organizowanych w Chorągwi Opolskiej w latach 2010-2012.

Zgłoszenia do dnia 5 października br. na adres program@opolska.zhp.pl

Co w programie:

– warsztaty metodyczne dla kadry poszczególnych grup wiekowych

– „wielka gra” – czyli międzykursowe wieczorno-nocne zmagania

– trochę informacji, inspiracji, motywacji , konsultacji itp..;)

Wpisowe wynosi 15 zł.

W ramach wpisowego zapewniamy:

– 2 noclegi w schronisku w Wieszczynie

– pełne wyżywienie (od kolacji w piątek do obiadu w niedzielę)

– ciekawe i inspirujące zajęcia, prowadzone przez kadrę z chorągwi oraz zaproszonych gości

– nową plakietkę i chustę chorągwianą

Uwaga! Specjalna promocja na „Spotkanie Absolwentów”! Dla wszystkich absolwentów kursów przewodnikowskich i drużynowych, organizowanych w Chorągwi Opolskiej w latach 2010-2012, którzy przywiozą ze sobą min. jednego przybocznego lub drużynowego nie będącego absolwentem w/w kursów, wpisowe 0 zł!!!*

*Aby uczestnik został zwolniony z wpisowego, musi w karcie zgłoszenia podać imię i nazwisko oraz hufiec zaproszonej przez siebie osoby, a zaproszona osoba musi dokonać w terminie pełnego zgłoszenia.

Uwaga! Przedsięwzięcie jest dofinansowywane ze środków pozyskanych przez Chorągiew. W przypadku rezygnacji zgłoszonych uczestników, właściwa Komenda Hufca pokrywa pełen koszt uczestnictwa (80 zł/os).

Karta zgłoszenia dla drużynowych i przybocznych

Karta zgłoszenia dla absolwentów

Przedsięwzięcie współfinansowane ze środków PO FIO 2012 w ramach projektu „Kreator – Opolska Kuźnia Liderów”.

1 myśl na temat “Zapraszamy do Pracowni Inspiracji!