Zapraszamy do organizacji Zjazdu!

Jeśli jesteś dobrym organizatorem, interesują Cię kulisy zjazdu chorągwi i chcesz wziąć udział w najważniejszym dla nas wydarzeniu, to właśnie teraz masz wspaniałą okazję wykazać się i zrealizować swoje plany! Zgłoś się do zespołu organizacyjnego III Zjazdu Chorągwi Opolskiej i weź udział w tym wyjątkowym przedsięwzięciu!

Na kogo czekamy?

Na wędrowników i instruktorów Chorągwi Opolskiej!

Jakie stawiamy wymagania?

Chęć do pracy, umiejętność szybkiego reagowania, pełne, regulaminowe umundurowanie oraz uśmiech na twarzy! :)

Jak należy się zgłosić?

Do dnia 19.05.2014 r. wyślij e-mail  na adres opolska@zhp.pl , w którym podasz nam: swoje imię, nazwisko, stopień, przydział służbowy i dane kontaktowe! I gotowe!

Ostateczną decyzję o zakwalifikowaniu do zespołu organizacyjnego podejmuje szef Biura Zjazdu. Informacja ta zostanie przekazana Wam do dnia 21.05.2014 r.

Do zobaczenia! :)