Zagłosuj na Gosię w „Niezwyczajnych”!

Ostatnie dni pozostały na głosowanie w ogólnopolskim plebiscycie instruktorskim ZHP – „Niezwyczajni 2012”.

W tym roku w plebiscycie w kategorii „Ponad granicami” nominowana jest nasza instruktorka pwd. Małgorzata Lenartowicz (m.in. pełniąca funkcję instruktora prasowego Chorągwi Opolskiej).

Druhna Gosia w sierpniu ubiegłego roku zorganizowała wspólny obóz ze skautami z Francji – mieliśmy okazję gościć ich również m.in. podczas Granatowej Wyprawy.

Zachęcamy do głosowania na druhnę Gosię – postarajmy się, aby nasza Chorągiew miała w tegorocznym plebiscycie swojego laureata. To już ostatnia okazja – głosowanie trwa tylko do 22 lutego!!!

Głosować można tutaj: kategoria „Ponad granicami”, pwd. Małgorzata Lenartowicz (po oddaniu głosu należy go potwierdzić za pomocą linka, przesłanego na podany adres e-mail).