XXXIII Harcerski Rajd Zimowy „Głuchołazy 2010”

15„Rajd zimą ciągle trwa…”, a my trwamy wraz z nim.

Zapraszamy Was w Góry Opawskie w dniach 10 – 14 .02.2009r. Obiecujemy, że będzie jeszcze lepiej, jeszcze więcej i jeszcze głośniej.  Przed Wami tradycyjnie parę dni naprawdę dobrej, harcerskiej zabawy oraz wędrówki po ośnieżonych, sudeckich szlakach, zarówno po stronie polskiej jak i czeskiej.  Zimówka to rajd na którym zdobywa się nowe doświadczenia oraz miejsce i czas gdzie rodzą się przyjaźnie na całe życie.

Co roku, podczas ferii zimowych, Głuchołazy zamieniają się w harcerską zimową stolicę Polski. W ciągu 32 lat trwania rajdu gościliśmy u siebie blisko 29 tys. zuchów, harcerzy i instruktorów z całego kraju. Nie ma miejsca na Ziemi gdzie widok harcerza jest tak powszechny jak właśnie w Głuchołazach!

Zimówkom towarzyszy niezwykła atmosfera braterstwa, którą tworzą przyjeżdżający do nas harcerze. Dlatego to jaki będzie ten rajd zależy również od Ciebie druhno i druhu! My ze swojej strony dołożymy wszelkich starań żeby było jak najlepiej.

Mamy nadzieję, że spotkamy się w Głuchołazach na XXXIII Harcerskim Rajdzie Zimowym „Głuchołazy 2010”!

Więcej informacji na stronie: http://zimowka.glucholazy.zhp.pl

Do zobaczenia na szlaku!
Czuwaj!
Sztab XXXIII HRZ „Głuchołazy 2010”