XIV zbiórka Rady Chorągwi za nami…

rada W dniu 28 stycznia odbyła się XIV zbiórka Rady Chorągwi Opolskiej ZHP. W zbiórce uczestniczyło pięcioro członków Rady (4 nieobecnych usprawiedliwionych), komendant chorągwi hm. Artur Ośko oraz z-ca komendanta phm. Magdalena Lenartowicz.

Rada podjęła Uchwałę nr 01/2013 – w sprawie oceny realizacji kierunków działania Chorągwi na 2012 r. i Uchwałę nr 02/2013 r. – w sprawie zatwierdzenia kierunków działania Chorągwi na 2013 r. oraz zapoznała się z przygotowaniami do II Nadzwyczajnego Zjazdu Chorągwi.

Przeanalizowano również realizację uchwał i stanowisk Rady za lata 2011-2012, a także opracowano plan pracy Rady na 2013: postanowiono, że zbiórki Rady odbędą się jeszcze w miesiącach: marzec, czerwiec i listopad.