Wyrusz z nami „Za horyzont”!

Oj ! działo się ..., Programowe

horyzont3Czy potraficie wciąż iść do przodu, podejmować nowe wyzwania, szukać nowatorskich rozwiązań, stawiać sobie coraz wyżej poprzeczkę? Znacie swoją wartość, chcecie nie tylko pokazać co potraficie, zmierzyć się z wyjątkową przygodą, ale też wyznaczyć szlak dla innych?
Jeśli tak – zapraszamy do udziału w propozycji programowej na rok harcerski 2012/2013 „Za horyzont”.

To wyjątkowa „wyprawa” dla tych drużyn, które nie boją się wyzwań, chcą się ciągle rozwijać, poszukiwać nowych obszarów do działania. Dla tych, którym nie wystarczają znane tereny i sprawdzone formy, ale chcą wyruszyć „za horyzont” i odkrywać to, co nieznane, a warte poznania.

A dla najodważniejszych – również okazja do współzawodnictwa z innymi najlepszymi drużynami w naszej Chorągwi.

Zapraszamy do zapoznania się z przewodnikiem do propozycji programowej „Za horyzont” oraz zasadami Chorągwianego Współzawodnictwa Drużyn na rok harcerski 2012/2013.

Niedługo do hufców trafią również materiały drukowane dla każdej drużyny.

Karta zgłoszenia do współzawodnictwa.

One thought on “Wyrusz z nami „Za horyzont”!