Wyróżnieni drużynowi!

21 lutego grupa drużynowych z całej Polski spotkała się w Warszawie z okazji Dnia Myśli Braterskiej na uroczystej inauguracji 100-lecia harcerstwa. Obchody rozpoczęły się mszą świętą w Katedrze Polowej Wojska Polskiego.  W programie znalazła się także gra miejska i rozdanie listów Naczelnika ZHP dla najlepszych drużynowych oraz dyplomów dla drużyn, które wygrały konkurs ekologiczny.
Wśród wyróżnionych znalazły się instruktorki z Chorągwi Opolskiej. Osobiście z rąk Pana Marszałka Bronisława Komorowskiego oraz druhny Naczelnik ZHP hm. Małgorzaty Sinica wyróżnienia odebrały druhny pwd. Anna Hajda oraz pwd. Kamila Łaszek z Hufca Kędzierzyn-Koźle.

Ponadto Listem Pochwalnym Naczelnika ZHP wyróżnieni zostali:

pwd. Natalia Dziadosz Hufiec Głuchołazy
dh. Renata Gmyrek sam. Hufiec Głuchołazy
pwd. Wioleta Gmyrek  Hufiec Głuchołazy
pwd. Marcin Żukowski Hufiec Głuchołazy
pwd. Joanna Polewska Hufiec Kędzierzyn-Koźle
pwd. Angelika Zawieja Hufiec Krapkowice
pwd. Anna Benducka Hufiec Namysłów
pwd. Dawid Garczarek Hufiec Namysłów
dh. Marta Michałkiewicz sam. Hufiec Namysłów
dh. Monika Pojkert sam. Hufiec Namysłów
pwd. Radosław Dunaj Hufiec Nysa
dh. Anna Kobylarska Hufiec Nysa
dh. Mateusz Ochałek Hufiec Nysa
dh. Katarzyna Sosulsa HO Hufiec Nysa

W konkursie ekologicznym laureatami zostali są 98 NDW „Malachit”  i 4 NGZ „Leśne Skrzaty” z Nysy.

Więcej na stronie ZHP.pl