Wyprawa ruszyła!

Druhny i Druhowie !

W mininony poniedziałek wyruszyła nasza Wyprawa na Koniec Świata.

W skrócie :
W pierwszej kolejności kierujemy się do Świnoujścia skąd prom zawiezie nas do Szwecji, gdzie zaczyna się część skandynawska naszej podróży.
Na Nordkappie planujemy być ok. 13 lipca, po czym będziemy powoli wracać norweskim wybrzeżem. Ostatnim punktem wyprawy jest spotkanie ze Skautami w Danii w Skive. 30 lipca odpływa nasz prom do Polski z Kopenhagi.

Na zlocie w Krakowie będziemy gotowi przeprowadzić warsztaty z gier skautowych 2h dla H i HS – do 4 grup(10 osobowych) jednocześnie, poprowadzić prezentację projektu z filmem, prezentację na konferencji skautowej(jeśli będzie dla nas miejsce) i wystawę zdjęć. Spróbujemy także przygotować jakieś okolicznościowe eventy promocyjne.

Proszę o mailową odpowiedź czy takie nasze działania się przydadzą i czy jest na nie miejsce na zlocie. Nad większością tych rzeczy będziemy pracować pod koniec lipca, w drodze powrotnej z Nordkappu.

Czuwaj !

phm. Jan Szczepanik