Wyjdź z cienia – pokaż dobro!

WYJDZ Z CIENIA finish-01Coraz bliżej do tegorocznego przekazania Betlejemskiego Światła Pokoju. W tym roku płomień z Betlejem powędruje przez Polskę niosąc hasło: „Wyjdź z cienia – pokaż dobro!”.

Z tej okazji chcielibyśmy zaprosić Was do podjęcia wyzwania i organizacji głównego przedsięwzięcia w ramach BŚP w naszej chorągwi  – przygotowania przekazania Betlejemskiego Światła Pokoju 2013.

Dlatego ogłaszamy konkurs na organizację przekazania Betlejemskiego Światła Pokoju 2013. W konkursie mogą wziąć udział drużyny, szczepy, związki drużyn, hufce, jak również grupy chętnych instruktorów. Otwieramy podejście do przekazania BŚP – zapraszamy jednostki z całej naszej Chorągwi do starania się o organizację przekazania w swojej miejscowości. Na zgłoszenia czekamy do 6 listopada br. – przesyłajcie je na adres program@opolska.zhp.pl.

Wyjdźmy ze Światłem bliżej naszych społeczności, ponieśmy je w świat, przekazując jednocześnie jego przesłanie. Idąc za mottem tegorocznego BŚP „Wyjdźmy z cienia – pokażmy dobro!”.

Regulamin konkursu.

Załącznik 1 – Wytyczne ogólne do organizacji przekazania BŚP.

Załącznik 2 – Karta zgłoszenia do konkursu.

1 myśl na temat “Wyjdź z cienia – pokaż dobro!