Warsztaty dla Rad Drużyn Strarszoharcerskich

– Chciałbyś wymienić się doświadczeniami i wrażeniami z pracy z drużyną?
– Brak Ci kontaktu z innymi drużynami starszoharcerskimi?
– Potrzebujesz inspiracji i świeżych pomysłów?
– Borykasz się z przeszkodami w prowadzeniu drużyny i nie wiesz, jak sobie z nimi poradzić?
– Dopiero myślisz nad rozpoczęciem pracy z harcerzami starszymi?

A może wszystkie te problemy masz już za sobą i chciałbyś podzielić się swoimi doświadczeniami lub po prostu podyskutować z innymi specjalistami od HSów? A przede wszystkim – dobrze się bawić w harcerskim gronie?

Zapraszamy na:

– warsztaty dla liderów projektów starszoharcerskich

– warsztaty dla kadry drużyn starszoharcerskich

Nie czekaj, zbierz ekipę ze swojej drużyny i namów do wzięcia udziału w warsztatach! Ty będziesz miał szansę na wymianę doświadczeń z kadrą innych drużyn, a Twoi harcerze okazję, by dowiedzieć się, co to właściwie jest projekt starszoharcerski, jak się do tego zabrać, zmobilizować kolegów, kto może w projekcie brać udział, na czym może on polegać i jak go w całości zrealizować. A później – po prostu zacząć działać!

Termin: 24 – 26. 04. 2009

Początek: godz. 20:00, zakończenie ok. godz. 10:00

Miejsce: Opole, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, ul. Budowlanych 40 wyświetl mapę

Jak dojechać? Autobusem MZK nr 10, kierunek: Czarnowąsy, wysiąść na przystanku Budowlanych-Prudnicka

Wpisowe: 10 zł

Zgłoszenia: do dnia 13 kwietnia 2009 należy przesłać na adres harcerzestarsi@opolska.zhp.pl formularz zgłoszeniowy, oraz wpłacić wpisowe.

Więcej informacji Tutaj!!!

Wpisowe można wpłacać na konto:

Hufiec Opole – Miasto
ul. Plebiscytowa 18, 45-361 Opole