Świecą najjaśniej

Była zacięta walka o głosy do ostatniej minuty i surowe oceny jury, złożonego z hufcowych programowców i przedstawicieli Zespołu Programowego i Komendy Chorągwi. I już wszystko wiadomo. Wczoraj wieczorem na torze kartingowym w Opolu poznaliśmy zwycięzców tegorocznej edycji „Opolskich Gwiazdozbiorów”.

A więc… Uwaga uwaga…. Miło nam ogłosić, że…

1. miejsce w konkursie „Opolskie Gwiazdozbiory 2012” (i czek na zakupy artykułów harcerskich w Opolskiej.Biz o wartości 1500 zł) zdobył IV Szczep „Pasieka” z Hufca Opole-Miasto za organizację przedsięwzięcia „Le camp international”.

W tym roku przyznana została dodatkowo druga nagroda.

Wyróżnienie (i czek na 400 zł – nagrodę chorągwianej spółki – Opolska.biz) za niezwykłą kreatywność i skuteczność w pozyskiwaniu sojuszników i promowaniu swoich działań (co zaowocowało kolejnym zwycięstwem w głosowaniu publiczności) otrzymał Hufiec ZHP Krapkowice.

Gratulujemy zwycięzcom świetnego przedsięwzięcia, wszystkim zaś uczestnikom konkursu podejmowania wyzwań i coraz ciekawszych wypraw na programowej ścieżce.

I… czekamy na przyszłoroczną edycję!