Setka z hakiem!

Programowe

222741_367637990010946_203166882_n„Najpierw siła, potem masa – Setka z Hakiem – to jest klasa!” – to jedno z wielu haseł reklamujących fantastyczną, sportowo-harcerską imprezę o charakterze ogólnopolskim, noszącą właśnie nazwę „Setka z Hakiem”.

Zapraszamy na rajd organizowany przez Harcerski Krąg Akademicki, w którego skład wchodzą głównie harcerze, studenci Uniwersytetu Opolskiego i Politechniki Opolskiej. Odbędzie się on w dniach 10 – 12 maja 2013 roku na terenie Opolszczyzny.

Ale o co tak naprawdę chodzi i gdzie jest haczyk?

Całe zadanie uczestników tego ekstremalnego rajdu polega na przejściu lub przebiegnięciu 100 km plus hak (w postaci kilku dodatkowych kilometrów) w 24 godziny, z mapą i opisem trasy w ręku.

Trudne? Spróbuj!

Wystarczy, że podejmiesz wyzwanie i przejdziesz chociaż część – dobra zabawa, nagrody dla najlepszych oraz upominki i dyplomy dla wszystkich – gwarantowane!

Koszt:

– 35zł dla członków ZHP – osób wpisanych do ewidencji ZHP,

– 40zł dla osób niezrzeszonych w ZHP,

– 45zł dla wszystkich, którzy wyślą zgłoszenie po terminie.

Zachęcamy do zgłębienia informacji na stronie www.haki.uni.opole.pl , gdzie znajduje się regulamin rajdu i polubienia naszego fanpage’u na facebooku.

Zobaczcie sami, jak młodzi ludzie potrafią zrobić coś naprawdę dobrego ;)

Kontakt i zgłoszenia pod adresem e-mail: haki@uni.opole.pl

pwd Dominika Hebda

One thought on “Setka z hakiem!

• Serdecznie zapraszamy.Odważcie się!
    czuwaj /|\
    GKR Setka z Hakiem 2013