Ruszyła nowa ChKSI

W miniony wtorek Chorągwiana Komisja Stopni Instruktorskich w nowym składzie rozpoczęła swoją pracę pełną parą. Uporządkowane zostały kwestie regulaminowe oraz dokonana została gruntowna analiza prowadzonych w ChKSI prób. Wybrane zostało również nowe szefostwo. Przewodniczącym komisji został hm. Marek Klimowski, zastępcą hm. Helena Wąchała.

Wkrótce komisja weźmie udział w szkoleniu dla członków Chorągwianych KSI, związanym ze zmianami w systemie stopni instruktorskich.

Z wielką radością przyjmujemy również nowo otwarte próby harcmistrzowskie. Wyzwania podjęły się phm. Magdalena Lenartowicz z Hufca Opole-miasto (członek komendy chorągwi, drużynowa 28 DSH „Antares”) oraz phm. Joanna Brach z Hufca Nysa (komendantka I Szczepu Harcerskiego „ŚWiT”).