Rozkaz Specjalny Ls.6/2012

Opole, 8 września 2012 r.

Rozkaz Specjalny Ls.6/2012

„Tyle kilometrów masz za sobą, tyle rajdów, biwaków i tras…”
30 lat to wiele. Wiele przeżyć, wspomnień, spotkań z przyjaciółmi. Wielu ludzi i wiele odwzajemnionych uśmiechów. Jednak to moment, w którym śmiało można poI Szczep Harcerski "ŚWIT" Hufiec ZHP Nysawiedzieć: Jeszcze wiele do zrobienia!
Z okazji trzydziestolecia I Szczepu Harcerskiego „ŚWiT” pragnę przede wszystkim Wam pogratulować kolejnych wychowywanych pokoleń, wspaniałych instruktorów oraz życzyć, by był to tylko wstęp do następnego etapu Waszej harcerskiej wędrówki i służby.
Życzę Wam, byście zawsze ŚMIAŁO patrzyli w przyszłość.
Życzę, by czas upływał Wam tylko i wyłącznie WESOŁO i radośnie.
Niech Wasze rajdy i biwaki będą zawsze udane TURYSTYCZNIE, programowo i dostarczają prawdziwej harcerskiej przygody zarówno zuchom i harcerzom, jak i instruktorom.
Oby zakorzenione w Was wartości dawały Wam siłę na każdy kolejny dzień waszej pracy harcerskiej i zawodowej. Niech przygoda nigdy się nie skończy, a zachód Waszego Słońca nigdy nie nadejdzie.

Czuwaj!
hm. Artur Ośko