Rozkaz L. 2/2015

Opole, 22 lutego 2015 r.

Rozkaz L. 2/2015

Po raz kolejny świętujemy Dzień Myśli Braterskiej, Dzień, w którym myślami, czynami
i słowami jesteśmy jednością. Zarówno z tymi, którzy na co dzień są na drugiej części globu,
jaki z tymi, których spotykamy podczas naszej codziennej służby. Pokazujemy naszemu otoczeniu w imię jakich wartości żyjemy i jakie postawy są nam bliskie.

Druhny i Druhowie, w tym wyjątkowym dniu życzę sobie i Wam, abyśmy potrafili dzielić
i cieszyć się braterstwem nie tylko dzisiaj, ale również każdego kolejnego dnia. Niech ta radość dodaje nam otuchy i odwagi w stawianiu czoła kolejnym wyzwaniom.

Wyjątki z rozkazu Naczelnika ZHP L. 2/2015 z dnia 22 lutego 2015 r.

Podaję do wiadomości:

1. Zarządzenia i informacje

1.2. Informacje

1.2.2. Informuję o Decyzji Naczelnika ZHP nr 54/2015 z dnia 22 lutego 2015 r. w sprawie przyznania  Honorowego Wyróżnienia „Niezawodnemu Przyjacielowi”.

Dziękując za życzliwość i pomoc okazywaną harcerstwu, za troskę o sprawy wychowania dzieci i młodzieży przyznaję Honorowe Wyróżnienie „Niezawodnemu Przyjacielowi”:

– Barbara KAMIŃSKA – doradca marszałka województwa opolskiego ds. organizacji pozarządowych  na wniosek komendanta Chorągwi Opolskiej ZHP,

11.2. Listy Pochwalne Naczelnika ZHP

Wyróżniam Listem Pochwalnym następujące Druhny i Druhów:

Chorągiew Opolska ZHP

KornelaKulakHufiec ZHP Nysa

GrzegorzNowackiHufiec ZHP Nysa

MonikaMuzykaHufiec ZHP Opole

RobertMnichHufiec ZHP Opole

phm.

RafałJanowskiHufiec ZHP Opole

AgnieszkaBotulińskaHufiec ZHP Kędzierzyn-Koźle

5. Mianowania instruktorów

5.1. Zamknięcie próby na stopień harcmistrza/harcmistrzyni

5.1.1. Na wniosek Chorągwianej Komisji Stopni Instruktorskich zamykam próbę i przyznaję stopień harcmistrza  phm. Pawłowi Sadło z Hufca Opole.

Gratuluję i trzymam kciuki za kolejne podejmowane przez Druha wyzwania instruktorskie.

Czuwaj!

hm. Artur Ośko