Rachunki bankowe dla członków ZHP

1Od 1 września aktywna jest oferta rachunków indywidualnych w mBanku dla harcerzy i instruktorów. Jest to kolejny element długofalowej współpracy pomiędzy ZHP a Bre Bankiem S. A., który jest właścicielem mBanku.

Dla członków ZHP przygotowano dwa specjalne rachunki: „Harcerskie izzyKonto” (dla osób w wieku od 13 do 18 roku życia) oraz „Harcerskie eKonto” dla osób pełnoletnich. Z rachunkiem związana jest specjalna promocja, dzięki której każdy członek ZHP może uzyskać środki na opłacenie rocznej składki członkowskiej.

Rachunki naszego bankowego partnera co roku są nagradzane w branżowych plebiscytach. IzzyKonto okazało się „Najlepszym Kontem Młodzieżowym”, a eKonto „Najlepszym Kontem Studenckim” w rankingu portalu Money.pl. mBank jest pierwszym internetowym bankiem w Polsce, od początku cieszy się wielką popularnością i uznaniem wśród młodych ludzi. Jedną z ostatnich innowacji jest wprowadzenie serwisu bankowości mobilnej dla posiadaczy smartfonów (urządzeń z systemem Android oraz iPhone’ów), dzięki któremu można zarządzać również harcerskim rachunkiem bankowym.

Z oferty mogą skorzystać nie tylko nowi klienci mBanku, dotychczasowi użytkownicy izzyKonta i eKonta również mogą wzbogacić swój rachunek o opcje przygotowane tylko dla członków ZHP.

Wszystko znajdziecie na stronie internetowej www.mBank.pl/ZHP

Macie pytania? Piszcie na wps@zhp.pl.

hm. Paweł Chmielewski

kierownik Wydziału Pozyskiwania Środków GK ZHP