Primus Inter Pares z Opolskiej!

Primus Inter Pares to wyróżnienie przyznawane patrolom podczas Wędrowniczych Watr, oznaczające „pierwszego spośród równych”, będące docenieniem danego środowiska wędrowniczego jako wzoru do naśladowania przez innych.
W tym roku na Wędrowniczej Watrze 2013 ten zaszczytny tytuł przyznany został parolowi wędrowników z Chorągwi Opolskiej ZHP „Woda z Pokrzyw”.
Jesteśmy dumni z tego osiągnięcia.

Każdy z uczestników patrolu „Woda z Pokrzyw” dokonał czegoś wspaniałego dla samego siebie i swojego rozwoju instruktorskiego, dla środowisk w których pracuje, dla Hufca z którego pochodzi.
Ten zespół młodych wędrowników dla Chorągwi Opolskiej ZHP zrobił również coś nadzwyczajnego.

Razem pokazali, że można dokonywać rzeczy nadzwyczajnych zwykłą normalną pracą i naturalnym przeżywaniem harcerskiej przygody.
Udowodnili, że nie ma rzeczy niemożliwych, że nie ma wyzwań których nie można się podejmować.

Wielkich rzeczy dokonuje się pracą zespołową. Krok po kroku. Czasami jednak dokonuje się wielkiego kroku w przód.

Wy jako zespół dokonaliście tego w tym roku..

Dziękujemy i gratulujemy:

druhowi Patrykowi Pilarskiemu Hufiec Praszka
druhnie Aleksandrze Antoniewicz Hufiec Praszka
pwd. Bartoszowi Poskart Hufiec Krapkowice
druhowi Kamilowi Pokorskiemu Hufiec Praszka
druhowi Michałowi Pietruszewskiemu  Hufiec Nysa
druhowi Mateuszowi Gruszka Hufiec Nysa
druhowi Tadeuszowi Witczak Hufiec Kędzierzyn- Koźle
druhnie Oldze Wanickiej Hufiec Nysa
phm. Magdalenie Marecik  Hufiec Nysa
druhnie Marzenie Jurzyk Hufiec Kędzierzyn- Koźle
druhnie Martynie Matuszek Hufiec Niemodlin
pwd. Agnieszce Nowak Hufiec Krapkowice

3 myśli na temat „Primus Inter Pares z Opolskiej!

1. Dziękujemy Druhowi Komendantowi za pomoc przy załatwianiu spraw formalnych, bez Druha pomocy nie wiem jak byśmy sobie poradzili.